Bus relacji Polska-Niemcy z Dolnego Śląska

Wyjazd do bliskich, do pracy sezonowej, a może wypoczynkowy? Niezależnie od powodu podróży, nasza firma odwiezie Cię bezpiecznie, szybko i komfortowo pod wskazany adres. Oferujemy busy relacji Polska-Niemcy, kursujące niemalże codziennie. Przewóz odbywa się na zasadzie „door-to-door”, co sprawia, że jest tak wygodny. Rejony za zachodnią granicą Polski są bardzo popularną destynacją wśród rodaków, dlatego przewóz osób do Niemiec to często wyszukiwana oferta. Pośród szerokiej konkurencji wyróżniają nas terminowość i przystępne ceny. Działamy jako firma transportowa od lat, dlatego posiadamy doświadczeniem i posiadamy starannie opracowane trasy, zawsze docieramy na czas. Naszych podróżujących odbieramy z różnych miejsc na mapie Dolnego Śląska. Zadzwoń i zarezerwuj transport!


Transport Polska-Niemcy – szybka i wygodna trasa

Podróż za granicę wiąże się z pokonaniem setek kilometrów. Organizujemy przewozy międzynarodowe w komfortowych warunkach, zapewniamy busy, wyposażone w klimatyzację i wygodne siedzenia, a także pojemne systemy przechowywania bagażu. Dzięki tym aspektom podróż mija błyskawicznie i nie powoduje zmęczenia. Przewóz osób Polska-Niemcy bez problemów na trasie, związanych z poruszaniem się po terenie obcego państwa – z nami to możliwe! Nasi kierowcy posiadają doskonałą orientację w przepisach drogowych obowiązujących za granicą. Oferujemy transport osób z różnych miejsc na terenie Dolnego Śląska, proponujemy specjalne zniżki dla grup, a także tanie bilety dostępne dla każdego pasażera.

Przewóz osób do Niemiec i innych krajów

Oferujemy bus Polska-Niemcy, a także do krajów niderlandzkich. Zapoznaj się z naszą ofertą obejmującą przewozy Polska-Belgia i inne trasy. Gwarantujemy maksymalny komfort, pomoc przy umieszczaniu bagażu, ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków, a także promocje cenowe. Skontaktuj się i zarezerwuj przejazd już dziś!

WYJAZDY Z POLSKI

POWROTY DO POLSKI

  • wtorek 
  • czwartek 
  • sobota
  • niedziela
  • środa
  • piątek
  • niedziela
  • poniedziałek


W Polsce zapewniamy przewozy z województwa dolnośląskiego oraz pobliskich regionów. Zabierzemy klientów z miejscowości, takich jak: Głogów, Gryfów Śląski, Kamienna Góra, Karpacz, Kłodzko, Lubań, Lwówek Śląski, Opole, Szklarska Poręba, Świeradów-Zdrój, Świdnica, Wrocław, Zielona Góra, Złotoryja oraz ich okolic.