1. Z przewozu może korzystać każdy, kto posiada dokumenty uprawniające do przekraczania granicy.
 2. Bilet można wykupić w jedną lub obie strony o określonym terminie powrotu. Jest on imienny i nie można go przekazywać innej osobie.
 3. Wyjazd lub powrót nie potwierdzony przez pasażera w przeddzień ustalonego terminu ( do godziny 14:00 ) jest równoznaczny z rezygnacją z przejazdu, bez możliwości jakichkolwiek roszczeń.
 4. W pojazdach obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu i i spożywania napojów alkoholowych.
 5. W przypadku odbierania osób z adresu za granicą godzina powrotu ustalana jest telefonicznie w dniu lub przeddzień wyjazdu.
 6. Z uwagi na specyfikę działalności przewoźnika czyli przewóz osób nie istnieje regularny i stały rozkład jazdy. Rozkład jazdy ustalany jest na bieżąco na podstawie Rezerwacji dokonywanych telefonicznie.
 7. Przewoźnik może powierzyć wykonanie przewozu innym przewoźnikom.
 8. Przedmioty pozostawione przez Pasażera w pojeździe w wyniku nieuwagi lub w innych okolicznościach nie są objęte odpowiedzialnością Przewoźnika.
 9. Przewoźnik ma prawo odmówić zabrania lub pozostawić Pasażera na trasie w przypadku, gdy Pasażer: jest w stanie nietrzeźwym lub pod wpływem środków odurzających,zachowuje się w sposób uciążliwy dla pasażerów lub mogący zagrażać bezpieczeństwu, punktualności lub ciągłości przewozu.

ZASADY PRZEWOZU BAGAŻU

 1. Każdy pasażer może przewieźć bezpłatnie do dwóch sztuk bagażu:
  1. Jedną sztukę bagażu o wadze do 20 kg i o wymiarach standardowej walizki, przewożonego w luku bagażowym (dalej: „Bagaż podstawowy”).
  2. Jedną sztukę małego bagażu o wymiarach pozwalających na swobodne umieszczenie bagażu pod siedzeniem lub na półce znajdującej się nad siedzeniem pasażera (“dalej: „Bagaż podręczny””).
 2. Rozmiary bagażu podręcznego nie powinny utrudniać swobody podróży pozostałym pasażerom.
 3. Wszystkie sztuki bagażu, jak również wszelkie inne przedmioty są przewożone wyłącznie na własne ryzyko pasażerów.
 4. Pasażer ponosi wyłączną odpowiedzialność za cały swój przewożony bagaż i jego zawartość.

W Polsce zapewniamy przewozy z województwa dolnośląskiego oraz pobliskich regionów. Zabierzemy klientów z miejscowości, takich jak: Głogów, Gryfów Śląski, Kamienna Góra, Karpacz, Kłodzko, Lubań, Lwówek Śląski, Opole, Szklarska Poręba, Świeradów-Zdrój, Świdnica, Wrocław, Zielona Góra, Złotoryja oraz ich okolic.