Jak szybko dostać się busem do Niemiec z Głogowa?

Poszukujesz międzynarodowego środka transportu? Musisz dostać się za granicę w konkretnym terminie? Z nami bezpiecznie wyruszysz w podróż poza zachodnią granicę Polski. Posiadamy busy dowożące pasażerów do Niemiec. Jednym z naszych punktów wyjazdowych jest Głogów, w którym można się umówić na odbiór spod różnych adresów – czy z miejsca zamieszkania, czy z pracy. Oferujemy przewóz osób od drzwi do drzwi – z dowolnego adresu do wskazanego miejsca. Wystarczy tylko umówić się na konkretny termin telefonicznie. Umożliwiamy zakup biletu w jedną lub dwie strony. Realizując przewóz osób z krajów zachodnich do Polski, godziny wyjazdu ustalamy na bieżąco.

Klimatyzowane i wygodne busy do Niemiec

Nasze pojazdy są wyposażone w klimatyzację i wygodne siedziska. Wybór tego środka transportu to wyjątkowo wygodna alternatywa dla lotów samolotem czy trasy pociągiem z licznymi przesiadkami – podczas jazdy można się przespać, poczytać książkę i zrelaksować. Nasi kierowcy mają doskonałą orientację w terenie, a także wiedzę na temat przepisów drogowych obowiązujących w Niemczech. Nasze busy do Niemiec i innych krajów odjeżdżają w godzinach porannych. Trasa jest opracowywana najszybszymi drogami, włączając w to płatne odcinki autostrad. Posiadamy Licencję Transportu Międzynarodowego Wydanego przez Ministra Infrastruktury oraz Certyfikat kompetencji zawodowej. Z nami bezpiecznie dotrzesz na czas i pod wskazany adres, bez przesiadek i dodatkowych opłat za nadbagaż. Jesteś mieszkańcem Głogowa i szukasz najlepszej opcji transportu? Jelenia Trans to oferta spersonalizowana – to my dopasowujemy się do Twoich potrzeb. Zadzwoń!

WYJAZDY Z POLSKI

POWROTY DO POLSKI

  • wtorek 
  • czwartek 
  • sobota
  • niedziela
  • środa
  • piątek
  • niedziela
  • poniedziałek


W Polsce zapewniamy przewozy z województwa dolnośląskiego oraz pobliskich regionów. Zabierzemy klientów z miejscowości, takich jak: Głogów, Gryfów Śląski, Kamienna Góra, Karpacz, Kłodzko, Lubań, Lwówek Śląski, Opole, Szklarska Poręba, Świeradów-Zdrój, Świdnica, Wrocław, Zielona Góra, Złotoryja oraz ich okolic.