Przewóz za granicę z Karpacza

Oferujemy busy kursujące za granicę i wygodne przejazdy do Belgii i Niemiec. Jednym z częściej odwiedzanych przez turystów miejsc na Dolnym Śląsku jest Karpacz. Organizujemy przejazd dla mieszkańców tego miasta i zwiedzających. Wyjazd do pracy sezonowej lub wypoczynkowy? Niezależnie od tego, jaki jest powód podróży, docieramy do wyznaczonego celu terminowo i bez problemów na drodze. Przewóz osób z Karpacza bez obaw o samodzielną organizację transportu – zyskaj wysoki komfort podróżowania. Oferujemy usługi door-to-door, z adresu na adres. Wyjazd następuje w godzinach porannych co drugi dzień. Samodzielna podróż za granicę może być źródłem olbrzymiego stresu dla osoby. Wybierając przewozy Jelenia Trans, zdajesz się na naszych doświadczonych kierowców. Sprawdź ofertę dodatkową zawierająca transfer z Karpacza na lotnisko lub dowóz grupowy na wesela, chrzciny i inne okazje.

Jak zarezerwować busy z Karpacza?

Posiadamy busy pasażerskie marki Renault Trafic. Busy są wyposażone w klimatyzację, a ich wnętrze jest zaprojektowane tak, by zapewnić każdemu maksimum swobody. Wybierając naszą firmę, można zyskać nie tylko komfort i bezpieczeństwo, ale także możliwość relaksu i podziwiania widoków na trasie. Resztą zajmą się nasi kierowcy. Posiadamy Licencję Transportu Międzynarodowego Wydanego przez Ministra Infrastruktury oraz Certyfikat kompetencji zawodowej. Jazda zawsze jest dostosowana do konkretnych przepisów drogowych. Naszym pasażerom proponujemy także ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków NNW, zawarte w cenie biletu. Jeśli jesteś mieszkańcem Karpacza, który szuka najwygodniejszej i najszybszej opcji transportu za granicę, zadzwoń i umów się na przejazd.

WYJAZDY Z POLSKI

POWROTY DO POLSKI

  • wtorek 
  • czwartek 
  • sobota
  • niedziela
  • środa
  • piątek
  • niedziela
  • poniedziałek


W Polsce zapewniamy przewozy z województwa dolnośląskiego oraz pobliskich regionów. Zabierzemy klientów z miejscowości, takich jak: Głogów, Gryfów Śląski, Kamienna Góra, Karpacz, Kłodzko, Lubań, Lwówek Śląski, Opole, Szklarska Poręba, Świeradów-Zdrój, Świdnica, Wrocław, Zielona Góra, Złotoryja oraz ich okolic.